niedziela, 25 lipca 2010

Na imię mam Marta. Mam 22 lata, studiuję i pracuję (lub też nie ;). Żyję w Poznaniu. Uwielbiam gotować. Moja pasja zaczęła się razem z pójściem na studia i wyprowadzeniem się z domu. Zamieszkałam z Nim, więc trzeba było Go nakarmić. Zresztą co tu będę oszukiwać, sama też lubię podjeść.

Zaczęłam marnie. Kilka potraw przygotowywanych własnymi siłami, reszta z proszku lub słoika. Jednak zaczęłam odkrywać jaką radość niesie ze sobą pichcenie własnych obiadków, przekąsek, kolacji (ale śniadanie lubię mieć podane :P) i zaczęłam coraz więcej robić sama. Szukałam nowych przepisów, inspiracji. I tak się zaczęło.

Skąd pomysł blogowania? Już od jakiegoś czasu chciałam zebrać swoje przepisy. Żeby było łatwiej. I żebym mogła się nimi podzielić. Jakiś czas temu trafiłam w sieci na blogi Dorotus76 Moje wypieki i Magia smaków. Zafascynowały mnie. Początkowo po prostu je przeglądałam i korzystałam z ich zasobów (zwłaszcza chlebowych – mniam, mniam), jednak On zasugerował, że sama też mogę poprowadzić bloga. Na początku byłam trochę onieśmielona, ale po chwili rozmyślań, pomyślałam czemu nie? Świetny sposób zebrania przepisów i podzielenia się nimi. Podjęłam wyzwanie.

Trochę przygotowań i ruszam ze swoim własnym blogiem „Półka z przyprawami”. Mam nadzieję, że zapału wystarczy mi na regularne prowadzenie tej strony.

Zapraszam wszystkich do przeglądania, komentowania i przed wszystkim korzystania z tych zbiorów.

Z uściskami,

Marta

Tagi: inne
14:30, tu-tusia , Inne
Link Komentarze (9) »
1 ... 31 , 32 , 33 , 34 , 35
 
Tagi

Świętujemy!


Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i blogi
IV Bar Sałatkowy- Wigilijnie i świątecznie 2011